11
Nasze badania

Eksperci AMbER Project mają ambicję być cały czas blisko praktyki, służąc Klientom najbardziej aktualną wiedzą w obszarach pozostających w kompetencjach Grupy. W tym celu prowadzimy własne badania poświęcone zagadnieniom profesjonalizacji procesu zarządzania projektami badawczymi w Polsce i szerzej na poziomie międzynarodowym.

W maju 2011r. wspólnie z naszymi Partnerami z LENS Living Lab i przy oficjalnym poparciu Research Management Board Światowego Stowarzyszenia Zarządzania Projektami (IPMA), przygotowaliśmy i rozpoczeliśmy międzynarodowe badanie ankietowe poświęcone zbadaniu profilu kompetencyjnego menadżerów projektów badawczych finansowanych w różnych źródeł.

Badanie jest skierowane do:
- członków zespołów projektowych w organizacjach
- członków międzynarodowych konsorcjów projektowych
- wszystkich innych ekspertów zaangażowanych w realizację projektów badawczych finansowanych z różnych źródeł.

Zapraszamy serdecznie do wzięcia udziału w tym ważnym, międzynarodowym badaniu. W AMbER Project Group jesteśmy przekonani, iz polski głos powinien być w badaniu widoczny, stanowiąc potwierdzenie zainteresowania organizacji realizujących projekty badawcze i wspierające badania, procesem profesjonalizacji zarządzania tego rodzaju przedsięwzięciami.

Ankietę można wypełnić pod dostępnym aktywnym linkiem.

"To co leży za nami i przed nami, jest niczym w porównaniu z tym, co leży w nas "

Ralph Waldo Emerson
Kontakt:

Amber Project:
headoffice@amberproject.pl

LENS Living Lab - Dr Brane Semolic
brane.semoli@siol.net