11
W czym wspieramy?

Oferta AMbER Project to pomoc doradcza oraz najwyższej jakości szkolenia i warsztaty prowadzone zarówno w formułach otwartych jak i dedykowanych (zamkniętych).

Jesteśmy gotowi służyć Państwu doświadczeniem i wsparciem ukierunkowanym zarówno na pojedynczy projekt jak i cały portfel projektów organizacji. Zachęcamy i wspieramy w definiowaniu oraz prowadzeniu programów rozwoju wewnętrznego organizacji, dedykowanych profesjonalizacji procesu zarządzania projektami.

 

Posiadamy gruntowne rozumienie specyfiki różnych typów projektów (B+R, inwestycyjnie, infrastrukturalne, edukacyjne), realizowanych w różnych branżach i w ramach różnych schematów finasowania. Wspieramy klientów zarówno w odniesieniu do projektów realizowanych ze środków własnych, jak też tych projektów przygotowywanych i realizowanych z różnych funduszy zewnętrznych.

Tam gdzie wypracowywane dla Państwa zagadnienie będzie wymagało opinii Radcy Prawnego, nasi partnerzy z Kancelarii, doświadczeni prawnicy, otoczą Państwa kompleksową opieką prawną.

"Menadżer ... ustala cele... organizuje... motywuje... komunikuje się.... mierzy... i doskonali umiejętności pracowników. Robi to każdy menadżer - bez względu na to, czy jest tego świadom, czy nie. Menadżer może robić to dobrze albo źle, ale robi to zawsze "

P. Drucker
Wspierane typy projektów

  Projekty B+R                     


  Projekty inwestycyjne    


  Projekty infrastrukturalne


  Projekty edukacyjne


  Projekty finansowane z funduszy unijnych


  Projekty dotyczące różnych obszarów tematycznych